ODBOJNICA W KSZTAŁCIE LITERY U – 4 NOGI OU4 001-002
ODBOJNICA W KSZTAŁCIE LITERY U – 4 NOGI OU4 001-002

Sprawdź szczegóły

ODBOJNICA U Z TRZEMA NOGAMI OU3 001-002
ODBOJNICA U Z TRZEMA NOGAMI OU3 001-002

Sprawdź szczegóły

ODBOJNICA U Z DWIEMA NOGAMI OU2 001-002
ODBOJNICA U Z DWIEMA NOGAMI OU2 001-002

Sprawdź szczegóły

W asortymencie naszej firmy znajdziecie Państwo odbojnice U z 2 nogami, z 3 nogami oraz w kształcie litery U. Produkowane przez nas odbojnice U charakteryzują się nie tylko trwałością i dodatkowym zabezpieczeniem przed zniszczeniami, ale też estetyką wykonania. Stosowane są w wielu różnych miejscach wśród, których są wszelkiego typu powierzchnie produkcyjne parkingi i stacje benzynowe.

Najważniejsze zalety odbojnic typu U:

  • wyjątkowa trwałość
  • przemyślana konstrukcja ułatwiająca montaż
  • uniwersalność
  • możliwość zastosowania w wielu różnych sytuacjach

Produkowane przez nas odbojnice można zamówić zarówno w standardowych wymiarach (najczęściej spotykanych), ale także według konkretnych wytycznych. W ofercie mamy odbojnice U wykonane zgodnie z rur o średnicy 60,3 oraz 76,1. Wymiarów jeśli chodzi o wysokości i szerokość jest więcej. Jeżeli chodzi o wysokość to podstawowe wymiary naszych odbojnic zawierają się pomiędzy 300 a 1000 milimetrów, natomiast szerokość od 200 do 1200 milimetrów. Dodatkowo możemy zaoferować odbojnice U wykonane według wytycznych klienta.

Wszystkie wyprodukowane przez nas produkty oddajemy pomalowane na dowolny kolor zgodny z paletą RAL. W najczęstszych przypadkach standardowe zamówienia realizujemy do około 10 dni, natomiast montaż możemy zapewnić na obszarze całej Polski. Gwarantujemy stosowanie najlepszych materiałów oraz realizację każdego powierzonego nam zadania według najwyższych standardów.