Odbojnica drewniano metalowa ze śrubami na wierzchu
Odbojnica drewniano metalowa ze śrubami na wierzchu

Sprawdź szczegóły

Odbojnica drewniano metalowa ze schowanymi śrubami
Odbojnica drewniano metalowa ze schowanymi śrubami

Sprawdź szczegóły

Odbojnica drewniana ODO
Odbojnica drewniana ODO

Sprawdź szczegóły

Oferowane odbojnice drewniane doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju halach przemysłowych oraz magazynach. Służą przede wszystkim do skutecznego zabezpieczania regałów, ścian, maszyn, powierzchni roboczych oraz słupów. Ich wielką zaletą jest materiał – drewno. Podczas zderzenia wózka z odbojnicą nie ma tak dużych uszkodzeń jak w przypadku innych materiałów. Jeśli odbojnica drewniana zostanie mocno uszkodzona w bardzo łatwy sposób można ją wymienić zastępując zużytą belkę.

Odbojnice drewniane wykonujemy w kilku standardowych wymiarach – lata doświadczeń sprawiają, że doskonale wiemy czego oczekuje nasz klient. Jako producent odbojnic jesteśmy jednak w stanie zaoferować Państwu dowolny wymiar według nadesłanego lub stworzonego przez naszych projektantów projektu.

Odbojnice drewniane od Odbojnica.pl to przede wszystkim:

  • wysoka jakość wykonania stalowych słupków
  • zaimpregnowane drewno chroni przed korozją biologiczną i ogniem
  • odbojnica estetyczna ze względu na gładkie drewno
  • bardzo łatwy montaż przy pomocy elementów łączeniowych
  • atrakcyjna cena prosto od producenta

Modułowe rozwiązanie

To co wyróżnia odbojnice drewniane to na pewno modułowa konstrukcja pozwalająca na dokładanie kolejnych modułów do siebie. Dzięki temu w łatwy sposób można rozbudować system zabezpieczeń na hali w oparciu o odbojnice drewniane.

Inwestorzy budowlani bardzo cenią sobie odbojnice drewniane za przystępną cenę całościową. Mając do uzbrojenia duży fragment hali, odbojnice drewniane okażą się ekonomicznym rozwiązaniem nie tylko ze względu na cenę zakupu, ale również sprawny, a co za tym idzie tańszy montaż.

Oferujemy kilka rodzajów odbojnic drewnianych. Mają Państwo do dyspozycji modele ze śrubami na wierzchu oraz odboje z ukrytymi śrubami. Poza dostępnymi wymiarami możemy wyprodukować dla Państwa odbojnice drewniane na dowolny wymiar.

Odbojnice ścienne drewniane wyróżniają się wysoką odpornością na uszkodzenia spowodowane uderzeniem. Oferowane przez nas produkty są również zaimpregnowane, a więc nie narażą obiektu na pożar. Do tego są estetyczne.

Zainteresowane firmy zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.