Naprowadzacz łamany NPOC 001-004
Naprowadzacz łamany NPOC 001-004

Sprawdź szczegóły

W ofercie naszej firmy znajdują się również niezbędne elementy śluz przeładunkowych. Naprowadzacze pełnią niezwykle ważną rolę podczas przeładunków, gdzie odpowiadają za bezpieczeństwo obiektu oraz pojazdu. W asortymencie znajdują się naprowadzacze o średnicy 159,6 mm oraz zróżnicowanych wysokościach i szerokościach. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo  po wejściu w konkretny produkt lub kontaktując się z naszymi konsultantami.

Naprowadzacze kół mają za zadanie nakierować cofający samochód dostawczy w taki sposób, aby jego koła były ustawione centrycznie względem bramy przeładunkowej. Należy pamiętać, że naprowadzacze w momencie kontaktu z kołami TIRa  podlegają nieprawdopodobnym obciążeniom, dlatego istotne jest, aby naprowadzacz był solidnie wykonany oraz bardzo skrupulatnie przytwierdzony do podłoża.

Naprowadzacze kół od Odbojnica.pl to przede wszystkim:

  • sprawdzone produkty na bazie wieloletniego doświadczenia
  • atrakcyjne ceny prosto od producenta
  • własne technologie produkcji oraz montażu
  • możliwość wykonania dużych ilości w krótkim czasie

Nasze naprowadzacze kół zamontowane zostały w setkach obiektów na terenie całej Polski, zarówno w niewielkich magazynach, jak i w największych halach w kraju. Jako producent i czołowy dostawca odbojnic stalowych i naprowadzaczy gwarantujemy, że profesjonalnie i niezwykle starannie podchodzimy do wyceny oraz każdego etapu obsługi klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy jak zachowują się naprowadzacze po kontakcie z samochodem ciężarowym i na tej podstawie tworzymy skuteczną technologię produkcji.

Wszystkie naprowadzacze kół produkowane są w naszej hali produkcyjnej w Bydgoszczy, w której znajduje się giętarnia, ślusarnia, spawalnia, malarnia. Kompleksowo podchodzimy do obróbki stali, dzięki czemu możecie Państwo liczyć na solidnej jakości naprowadzacze kół.

Dlaczego naprowadzacze kół są tak istotne?

Zawodowi kierowcy, którzy codziennie muszą manewrować dużym pojazdem w okolicach rampy przeładunkowej doskonale wiedzą, ile warte są dobrze zamontowane naprowadzacze kół. Budowa ich jest bardzo prosta, są to dwie wyprofilowane rury ukierunkowujące koła na światło drzwi magazynu. Ze względu na to, że montowane są na zewnątrz muszą być wykonane z rury stalowej ocynkowanej. Jeżeli w trakcie cofania koła nie trafią dokładnie na swoje miejsce, są wtedy naprowadzane we właściwym kierunku. Pozwala to zaoszczędzić czas, gdyż nie trzeba wykonywać manewru cofania wielokrotnie. Duże ciężarówki potrzebują na to dużo miejsca i trwa to odpowiednio dłużej niż w przypadku małych pojazdów dostawczych. Co więcej, naprowadzacze zabezpieczają bramę przed uszkodzeniem. Ciężarówka lub inny pojazd dzięki naprowadzaczom kół nie jest w stanie podjechać w niewłaściwy sposób. Uderzenie samochodu w bramę wjazdową może spowodować wiele szkód. Poza oczywistym uszkodzeniem wjazdu oraz ciężarówki, zniszczeniu może ulec przewożony towar, dlatego tak istotne jest profesjonalne podejście do tematu naprowadzaczy.