Odbojnica na latarnie do wbetonowania ONLB 1-5
Odbojnica na latarnie do wbetonowania ONLB 1-5

Sprawdź szczegóły

Odbojnica na latarnie do wbetonowania ONLBOZ 1-5
Odbojnica na latarnie do wbetonowania ONLBOZ 1-5

Sprawdź szczegóły

Odbojnica na latarnie ONL 1-5
Odbojnica na latarnie ONL 1-5

Sprawdź szczegóły

Nasze odbojnice na latarnie są dostępne w wersji do wbetonowania w wersji z przedłużonymi nogami lub wersje oparte o 4 nogi przeznaczone do szybkiego montażu. Głównym zadaniem odbojnic jest zabezpieczenie latarni, słupów na parkingach czy też hydrantów przed uszkodzeniami mechanicznymi. Najczęściej będą to uszkodzenia, które powstaną od samochodów, wózków i innych pojazdów. W sprzedaży mamy odbojnice na latarnie w różnych wysokościach, o różnej średnicy i wymiarach.

Zapewniamy odbojnice na latarnie malowane proszkowo:
– na kolor z palety RAL
– z dodatkowymi paskami odblaskowymi w kolorze czarnym lub czerwonym
– w macie lub połysku

Dzięki malowaniu wykonanemu według najwyższych standardów nasze odbojnice są odporne na warunki atmosferyczne oraz rdzę.

Jakie wymiary odbojnic na latarnie możemy zapewnić?

Standardowymi wielkościami odbojnic na latarnię są te o średnicy 60,3 milimetra oraz o wysokości od 400 do 1200 milimetrów. Jeśli natomiast chodzi o szerokości to oferujemy odbojnice od 500 do 800 milimetrów. Oczywiście dla naszych klientów jesteśmy w stanie także podjąć się produkcji odbojnic na latarnię według ich wytycznych.

Dlaczego zamówić odbojnice na latarnie od Odbojnica.pl?

Specjalizujemy się w produkcji odbojnic od wielu lat. Znamy branżę i wykonaliśmy już setki projektów dla klientów w całej Polsce, a także za granicą. Możliwa jest również seryjna produkcja i większe zamówienia. Jesteśmy w stanie zapewnić dowolną ilość odbojnic na latarnie według dowolnych wymiarów.