Czołowy producent odbojnic stalowych

Produkujemy odbojnice z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i w oparciu o normy ISO

0
LAT DOŚWIADCZENIA
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
WYKONANYCH PROJEKTÓW

Firma BG TECHNOLOGY jest firmą produkującą odbojnice metalowe oraz detale z metalu i metalowe stelaże meblowe. Cały czas staramy się wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne i tworzyć innowacyjne produkty. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie z pasją i zaangażowaniem.

Zakład produkcyjny systematycznie wyposażany jest w nowe giętarki, walcarki oraz inne niezbędne narzędzia do produkcji odbojnic. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie oferować atrakcyjne ceny. W przypadku uzbrajania dużych obiektów w odbojnice jest możliwość indywidualnej wyceny cenowej.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam produkować i sprzedawać tylko sprawdzone rozwiązania. Duży nacisk kładziemy na profesjonalną obsługę, dlatego możecie Państwo liczyć na wyczerpujące informacje na każdym etapie realizacji zamówienia. Firma posiada siedzibę i zakład produkcyjny w Bydgoszczy, jednak usługi realizowane są na terenie całej Polski, a także poza jej granicami.

NASZE GŁÓWNE ZALETY

Od wielu lat pracujemy nad technologią wytwarzania odbojnic, aby uzyskać jak najlepszy produkt w jak najniższej cenie. Poza realizacjami odbojnic związanych z umowami i zamówieniami, poświęcamy czas optymalizację produkcji oraz montażu na obiektach.

Takie podejście pozwala nam oferować Państwu coraz lepsze produkty, które spełniają oczekiwania. Nasze KNOW HOW to lata ciężkiej pracy wielu specjalistów.

Nasi ślusarze i spawacze produkują odbojnice przemysłowe od wielu lat. Zarówno marka Odbojnica.pl jak i cały zatrudniany personel to specjaliści przede wszystkim od odbojnic.

Nabyte przez nas doświadczenie procentuje podczas realizacji projektu. Nie mamy przestojów podczas produkcji, nie opóźniamy montażu, a wszystkie dostarczone odbojnice są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami.

To kolejny atut marki Odbojnica.pl. Nieprzerwanie od wielu lat produkujemy odbojnice. Zamawiając u nas zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe serie odbojnic, macie Państwo pewność, że Wasza realizacja jest w pewnych rękach.

Zapewniamy własny zespół projektowy, własną halę produkcyjną oraz ekipę monterską, jeśli projekt wymaga montażu z naszej strony. W dużych projektach zapewniamy również własny transport na miejsce montażu.

Możecie Państwo liczyć na nas od A do Z. Od momentu wyceny, aż po odbiór do Państwa dyspozycji jest projektant oraz osoby kontaktowe.

Odbojnica.pl - O nas