Odbojnica narożna na podstawach
Odbojnica narożna na podstawach

Sprawdź szczegóły

Odbojnica narożna do wbetonowania
Odbojnica narożna do wbetonowania

Sprawdź szczegóły

Odbojnica narożna podwójnie gięta ONPG 01
Odbojnica narożna podwójnie gięta ONPG 01

Sprawdź szczegóły

Odbojnice narożne dostępne są w dwóch podstawowych wersjach. Są to odbojnice przeznaczone do wbetonowania oraz na podstawach. W ofercie mamy także specjalne odbojnice narożne podwójnie gięte. Najczęstszym zastosowaniem odbojnic narożnych jest zabezpieczanie rogów w halach i powierzchniach magazynowych. Oczywiście można nimi zabezpieczać zarówno ściany jak i słupy, urządzenia i wiele innych elementów pomieszczeń.

Najważniejsze cechy naszych odbojnic narożnych:

  • wytrzymałość
  • wykonanie z najlepszych materiałów
  • pomalowanie według najwyższych standardów
  • lekkość materiałów
  • prosty i nieskomplikowany montaż

W ofercie posiadamy modele, które wykonujemy, tak jak wspomnieliśmy, z najlepszych materiałów. Standardową ofertę stanowią odbojnice wykonane z rur o średnicy 60,3 milimetra, natomiast w razie potrzeby nasza oferta obejmuje także wykonywanie produktów według wytycznych naszych klientów. Jesteśmy w stanie wykonać odbojnice narożne o wysokościach i szerokościach od 300 milimetrów do nawet 1000.

Podczas produkcji odbojnic narożnych stosujemy wytrzymałe materiały, które zabezpieczamy ocynkiem oraz odpowiednią warstwą farby. Dzięki temu są one wytrzymałe zarówno na czynniki atmosferyczne, jak i korozję. Dzięki naszym odbojnicom narożnym można bez problemów zabezpieczyć każdy centymetr swojej przestrzeni. Zapewniamy, że nasze odbojnice narożne gwarantują najwyższe standardy jakościowe.