Kosz ochronny - ochrona słupów KOSP
Kosz ochronny - ochrona słupów KOSP

Sprawdź szczegóły

Hydranty to dość wrażliwe elementy narażone na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego też do ich zabezpieczenia stosuje się specjalne odbojnice hydrantowe, których zadaniem jest zabezpieczenie hydrantu przed uszkodzeniem.

Do dyspozycji klienci mają odbojnice hydrantowe i kosze ochronne na hydrant:

– do wbetonowania
– do przykręcenia
– ocynkowane
– pomalowane proszkowo

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala nam na wykonanie odbojnic hydrantowych o różnych wysokościach i szerokościach. Standardową średnicą rury stosowanej w odbojnicach hydrantowych jest 60,3 milimetrów, jednak w razie konieczności możemy wykonać odbojnice także w zupełnie innych średnicach zgodnie z życzeniem naszych klientów. Dostarczane przez nas kosze ochronne doskonale sprawdzają się w przypadku zabezpieczania hydrantów, słupów oświetleniowych i wielu innych podobnych elementów. Bardzo ważną kwestią zapewnianych przez nas odbojnic hydrantowych jest wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne czy też czynniki chemiczne.

Własne wymiary

Zajmujemy się nie tylko oferowaniem z góry określonych odbojnic na hydranty, ale także wykonywaniem ich według wytycznych naszych klientów. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu i przedstawienia nam swoich potrzeb. Poradzimy sobie z każdym zadaniem.