Barierka systemowa z bortnicą
Barierka systemowa z bortnicą

Sprawdź szczegóły

Barierka techniczna BT 001-004
Barierka techniczna BT 001-004

Sprawdź szczegóły

Barierka systemowa z profili
Barierka systemowa z profili

Sprawdź szczegóły

Barierka z przeciwwagą
Barierka z przeciwwagą

Sprawdź szczegóły

Oferowane barierki techniczne doskonale sprawdzają się do zabezpieczania różnego rodzaju maszyn, urządzeń, szaf, ścian, słupów oraz wygradzania ciągów komunikacyjnych. Sprawdzają się zarówno w halach, magazynach czy zakładach produkcyjnych, jak i parkingach naziemnych oraz podziemnych. Barierki ochronne odgradzają również ciągi piesze na drogach gwarantując tym samym bezpieczeństwo osobom poruszającym się po drodze.

W asortymencie znajdują się barierki o takich średnicach jak 48.3, 60,3, 76,1 oraz 114,3. Dostępne szerokości to od 600 mm do 2000 mm. Możemy również wykonać barierki na indywidualne zamówienie. Posiadamy własny zakład produkcyjny i najnowocześniejsze giętarki, walcarki, spawarki, piły, malarnie itd, dzięki czemu możemy oferować konkurencyjne ceny barierek technicznych. Jako czołowy producent odbojnic posiadamy również własną ekipę montażową, dzięki czemu otrzymujecie Państwo kompleksową obsługę od projektu aż po montaż. Barierki techniczne są jednak tak zaprojektowane, aby nie sprawiały problemu montażowego, a zatem możecie je Państwo również zamontować we własnym zakresie.

Barierki techniczne od Odbojnica.pl to przede wszystkim:

  • sprawdzone rozwiązania na setkach inwestycji budowlanych
  • produkty solidne, gwarantujące wiele lat użytkowania
  • przystępne ceny prosto od producenta
  • szybkie terminy realizacji (brak pośredników)
  • możliwość produkcji seryjnej

Wszystkie produkty są wykonane solidnie i charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia. Na życzenie klienta jest możliwość wykonania barierek technicznych o innych średnicach i wymiarach. Dysponujemy własnym zespołem projektowym, który może wykonać projekt 2d/3d. Do Państwa dyspozycji jest 6 różnych wersji kolorystycznych.

Dostępne barierki techniczne:

  • barierki techniczne z rur
  • barierki techniczne z profili
  • barierki systemowe (do rozbudowy)
  • barierki techniczne z bortnicą
  • barierki techniczne z przeciwwagą


Hit sprzedażowy – barierki systemowe

Produkujemy barierki techniczne systemowe do łatwego montażu i demontażu. Są sytuacje, w których istotne jest szybkie zdjęcie poprzeczki, na przykład chcąc dostać się do wrażliwego punktu na hali magazynowej. Dzięki opracowanemu przez zespół Odbojnica.pl systemowi, jest możliwość bardzo sprawnego odkręcenia śrub. Ponadto barierki techniczne w technologii systemowej to łatwy sposób na dalszą rozbudowę. Wystarczy dołożyć kolejne elementy, aby powiększyć powierzchnie użytkową barierki technicznej.

Barierki ochronne mogą być ocynkowane przed malowaniem. Do wyboru taśmy odblaskowe lub nieodblaskowe. Szczegóły po wejściu w konkretny produkt. Zapraszamy.