Odbojnica słupowa SLB 001-007
Odbojnica słupowa SLB 001-007

Sprawdź szczegóły

Odbojnica słupowa SL 001-002
Odbojnica słupowa SL 001-002

Sprawdź szczegóły

Oferujemy odbojnice słupowe w siedmiu standardowych średnicach, a także różnych wysokościach. Ponadto jest możliwość zamówienia indywidualnego w specjalnym wymiarze dostosowanym do Państwa potrzeb. Produkty są tak zaprojektowane, aby były jak najbardziej łatwe w montażu i demontażu.  Przy dużych projektach inwestycyjnych zwykle oferujemy również montaż przez naszą ekipę montażową. Nie jest to jednak wymóg.

Niniejsza oferta zawiera najbardziej charakterystyczne odbojnice słupowe do wbetonowania lub przytwierdzenia do podłoża za pomocą śrub. Odbojnice są pakowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, w taki sposób, aby nie dojechały do Państwa uszkodzone.

Odbojnice słupowe doskonale nadają się do odgrodzenia wydzielonej przestrzeni na hali magazynowej. Chronią przed uszkodzeniami takie elementy jak bramy, słupy, ściany, maszyny, urządzenia. Wyznaczają ciągi komunikacyjne, a także przydają się na parkingach naziemnych i podziemnych.

Odbojnice słupowe od Odbojnica.pl to przede wszystkim:

  • perfekcyjna obróbka odbojnicy
  • solidne i trwałe produkty
  • niskie ceny prosto od producenta
  • szybka produkcja i wysyłka
  • możliwość seryjnej produkcji
  • kompleksowo wyposażona hala produkcyjna

Nasze odbojnice słupowe są wykonywane tak, aby realnie chroniły przed uszkodzeniami wózka transportowego. Nie są wyłącznie ozdobą ani produktem montowanym jedynie na potrzeby restrykcyjnych przepisów BHP. Mają chronić i zwiększać bezpieczeństwo na Państwa hali czy magazynie. W ciągu wielu lat produkcji i montażu odbojnic słupowych wypracowaliśmy skuteczną metodologię, dzięki której oferujemy solidne odboje chwalone przez inspektorów budowlanych w całej Polsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami.